Upload previews (6.x-1.1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Image size
eo: Bildogrando

en: Delete
eo: Forigu

en: List
eo: Listo

en: Description
eo: Priskribo

en: Size
eo: Grandeco

en: Weight
eo: Pezo

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Attachment
eo: Kunsendaĵo

en: Never
eo: Neniam

en: WIDTHxHEIGHT
eo: LARĜOxALTECO
