Upload previews (6.x-1.1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Image size
fi: Kuvan koko

en: Delete
fi: Poista

en: Private
fi: Yksityinen

en: List
fi: Lista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Size
fi: Koko

en: Weight
fi: Paino

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Attachment
fi: Liite

en: Never
fi: Ei koskaan

en: WIDTHxHEIGHT
fi: LEVEYSxKORKEUS

en: No preview
fi: Ei esikatselua
