Upload previews (6.x-1.1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Image size
hu: Képméret

en: Delete
hu: Törlés

en: Private
hu: Rejtett

en: List
hu: Lista

en: Description
hu: Leírás

en: Size
hu: Méret

en: Weight
hu: Súly

en: Preview
hu: Előnézet

en: Attachment
hu: Csatolmány

en: Never
hu: Soha

en: WIDTHxHEIGHT
hu: SZÉLESSÉGxMAGASSÁG

en: No preview
hu: Nincs előnézet

en: Previews
hu: Előnézetek
