Upload previews (6.x-1.1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Image size
hy: Նկարի չափ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: List
hy: Ցանկ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Size
hy: Չափ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Attachment
hy: Կցորդ

en: Never
hy: Երբեք
