Upload previews (6.x-1.1) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Image size
id: Ukuran gambar

en: Delete
id: Hapus

en: Private
id: Privat

en: List
id: Daftar

en: Description
id: Deskripsi

en: Size
id: Ukuran

en: Weight
id: Bobot

en: Preview
id: Pratinjau

en: Attachment
id: Lampiran

en: Never
id: Tidak pernah

en: WIDTHxHEIGHT
id: LEBARxTINGGI

en: No preview
id: Tanpa pratinjau
