Upload previews (6.x-1.1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Image size
it: Dimensioni dell'immagine

en: Delete
it: Elimina

en: Private
it: Privato

en: List
it: Elenco

en: Description
it: Descrizione

en: Size
it: Dimensione

en: Weight
it: Peso

en: Preview
it: Anteprima

en: Attachment
it: Allegato

en: Never
it: Mai

en: WIDTHxHEIGHT
it: LARGHEZZAxALTEZZA

en: No preview
it: Nessuna anteprima
