Upload previews (6.x-1.1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Image size
jv: Ukuran gambar

en: Delete
jv: Busak

en: List
jv: Daftar

en: Description
jv: Katrangan

en: Size
jv: Ukuran

en: Weight
jv: Urutan

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Attachment
jv: Sisipan

en: Never
jv: Ora tahu
