Upload previews (6.x-1.1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Image size
ml: ചിത്രത്തിന്റെ വലിപ്പം

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Private
ml: സ്വകാര്യ

en: List
ml: പട്ടിക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച
