Upload previews (6.x-1.1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Image size
mr: छायाचित्राचा आकार

en: Delete
mr: मिटवा

en: Private
mr: खाजगी

en: List
mr: यादी

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Size
mr: आकार

en: Weight
mr: मुल्य

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Never
mr: कधीही नाही
