Upload previews (6.x-1.1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Image size
nl: Grootte van de afbeelding

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Private
nl: Privé

en: List
nl: Lijst

en: Description
nl: Beschrijving

en: Size
nl: Grootte

en: Weight
nl: Gewicht

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Attachment
nl: Bijlage

en: Never
nl: Nooit

en: WIDTHxHEIGHT
nl: BREEDTExHOOGTE

en: No preview
nl: Geen voorbeeldweergave
