Upload previews (6.x-1.1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Image size
oc: Talha de l'imatge

en: Delete
oc: Suprimir

en: Private
oc: Privat

en: List
oc: Listar

en: Description
oc: Descripcion

en: Size
oc: Talha

en: Weight
oc: Pes

en: Preview
oc: Apercebut

en: Attachment
oc: Fichièr estacat

en: Never
oc: Pas jamai

en: WIDTHxHEIGHT
oc: LARGORxNAUTOR
