Upload previews (6.x-1.1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Image size
pl: Rozmiar obrazka

en: Delete
pl: Usuń

en: Private
pl: Prywatne

en: List
pl: Lista

en: Description
pl: Opis

en: Size
pl: Rozmiar

en: Weight
pl: Waga

en: Preview
pl: Podgląd

en: Attachment
pl: Załącznik

en: Never
pl: Nigdy

en: WIDTHxHEIGHT
pl: SZEROKOŚĆxWYSOKOŚĆ

en: No preview
pl: Brak podglądu
