Upload previews (6.x-1.1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Image size
fa: اندازه تصویر

en: Delete
fa: حذف

en: List
fa: سجل

en: Description
fa: شرح

en: Size
fa: اندازه

en: Weight
fa: وزن

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Attachment
fa: پیوست

en: Never
fa: هیچوقت
