Upload previews (6.x-1.1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Image size
pt: Tamanho da imagem

en: Delete
pt: Eliminar

en: Private
pt: Privado

en: List
pt: Lista

en: Description
pt: Descrição

en: Size
pt: Tamanho

en: Weight
pt: Peso

en: Preview
pt: Pré-visualizar

en: Attachment
pt: Anexo

en: Never
pt: Nunca

en: WIDTHxHEIGHT
pt: LARGURAxALTURA

en: No preview
pt: Sem pré-visualização
