Upload previews (6.x-1.1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Image size
ro: Dimensiunea imaginii

en: Delete
ro: Șterge

en: Private
ro: Privat

en: List
ro: Listă

en: Description
ro: Descriere

en: Size
ro: Mărime

en: Weight
ro: Greutate

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Attachment
ro: Anexă

en: Never
ro: Niciodată

en: WIDTHxHEIGHT
ro: LĂŢIMExÎNĂLŢIME

en: No preview
ro: Fără previzualizare
