Upload previews (6.x-1.1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Image size
sr: Величина слике

en: Delete
sr: Избриши

en: List
sr: Листа

en: Description
sr: Опис

en: Size
sr: Величина

en: Weight
sr: Тежина

en: Preview
sr: Преглед пре слања.
