Upload previews (6.x-1.1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Image size
ta: படத்தின் அளவு

en: Delete
ta: அழி

en: Private
ta: தனிப்பட்ட

en: List
ta: பட்டியல்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Size
ta: அளவு

en: Weight
ta: எடை

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Attachment
ta: இணைப்பு

en: Never
ta: இல்லை

en: No preview
ta: முன்னோட்டம் இல்லை
