Upload previews (6.x-1.1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Image size
tr: Resim boyutu

en: Delete
tr: Sil

en: Private
tr: Özel

en: List
tr: Liste

en: Description
tr: Açıklama

en: Size
tr: Boyut

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Attachment
tr: Ek

en: Never
tr: Asla

en: WIDTHxHEIGHT
tr: GENİŞLİKxYÜKSEKLİK

en: No preview
tr: Önizleme yok
