Upload path (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Default pattern for the file path prefix
gl: Patrón predeterminado para o prefixo da rutas dos ficheiros

en: Miscellaneous
gl: Miscelánea

en: Other settings
gl: Outros axustes

en: Clean file upload filenames
gl: Limpar os nomes dos ficheiros subidos

en: Excluded node types
gl: Excluir tipos de nodos

en: Patterns for each node type
gl: Patróns para cada tipo de nodo

en: Excluded Node Types
gl: Tipos de Nodos Excluidos
