Up RPC (6.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Reset
af: Herstel

en: Settings
af: Verstellings

en: Import
af: Voer in

en: Results
af: Resultate
