Up RPC (6.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ar: العمليات

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Reset
ar: أعد الضبط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Import
ar: استورد

en: Vocabularies
ar: المعاجم

en: Results
ar: النتائج
