Up RPC (6.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Reset
ast: Reafitar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Import
ast: Importar

en: Vocabularies
ast: Vocabularios

en: Results
ast: Resultaos
