Up RPC (6.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Operations
bg: Операции

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Reset
bg: Възстанови

en: Settings
bg: Настройки

en: Import
bg: Импортирай

en: Vocabularies
bg: Речници

en: Results
bg: Резултати
