Up RPC (6.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Settings
bs: Postavke

en: Import
bs: Uvezi

en: Vocabularies
bs: Riječnik

en: Results
bs: Rezultati
