Up RPC (6.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Import
ca: Importa

en: Vocabularies
ca: Vocabularis

en: Results
ca: Resultats

en: Importing
ca: Important
