Up RPC (6.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content types
dz: ནང་དོན་གྱི་དབྱེ་བ་ཚུ་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Results
dz: གྲུབ་འབྲས་ཚུ་
