Up RPC (6.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Reset
eo: Restarigu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Import
eo: Importu

en: Vocabularies
eo: Vortprovizoj

en: Results
eo: Rezultoj
