Up RPC (6.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Settings
gl: Opcións

en: Import
gl: Importar

en: Vocabularies
gl: Vocabularios

en: Results
gl: Resultados
