Up RPC (6.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Content types
jv: Tipe konten

en: Reset
jv: Balékna

en: Settings
jv: Sétingan

en: Import
jv: Ngimpor

en: Vocabularies
jv: Kosakata

en: Results
jv: Kasilé
