Up RPC (6.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Reset
kk: Ысыру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Import
kk: Импорт

en: Vocabularies
kk: Сөздіктер *

en: Results
kk: Нәтижелер
