Up RPC (6.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Import
km: នាំចូល

en: Vocabularies
km: វាក្យ​សព្ទ

en: Results
km: លទ្ធផល
