Up RPC (6.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Import
ku: هاوردن

en: Vocabularies
ku: وشەگەلەکان

en: Results
ku: ئه‌نجامەکان
