Up RPC (6.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Vocabularies
mn: Үгсийн сангууд
