Up RPC (6.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sq: Veprime

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Import
sq: importo

en: Vocabularies
sq: Fjalorët

en: Results
sq: Rezultatet
