Up RPC (6.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Reset
sv: Återställ

en: Settings
sv: Inställningar

en: Import
sv: Importera

en: Vocabularies
sv: Vokabulärer

en: Results
sv: Resultat

en: The upload directory %directory for the file field %field (content type %type) could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
sv: Uppladdningskatalogen %directory för filfältet %field (innehållstyp %type) kunde inte skapas eller är inte tillgänglig. Som en konsekvens kunde en nyligen uppladdad fil inte sparas i denna katalogen och uppladdningen avbröts.
