Up RPC (6.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Content types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Vocabularies
ta: சொற்றொகுதிகள்

en: Results
ta: முடிவுகள்
