Up RPC (6.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content types
tr: İçerik türleri

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Vocabularies
tr: Sözlükler

en: Results
tr: Sonuçlar
