Up RPC (6.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Operations
uk: Дії

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Reset
uk: Скинути

en: Settings
uk: Налаштування

en: Import
uk: Імпорт

en: Vocabularies
uk: Словники

en: Results
uk: Результати

en: Import settings
uk: Імпортувати параметри

en: Services - services
uk: Сервіси:

en: Importing
uk: Імпорт

en: Server URL
uk: Адреса (URL) сервера

en: filefield
uk: файлове поле
