Up RPC (6.x-2.0-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: Import
he: ייבוא

en: Vocabularies
he: אוצרות מילים
