Up RPC (6.x-2.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Reset
cy: Ailosod

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Vocabularies
cy: Geirfaoedd
