Up RPC (6.x-2.0-alpha2) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Reset
es: Reiniciar

en: Settings
es: Opciones

en: Import
es: Importar

en: Vocabularies
es: Vocabularios

en: Node types
es: Tipos de nodo

en: Import settings
es: Opciones de importación

en: Importing
es: Importando

en: Processed @current out of @total.
es: Procesadas @current de @total.
