Up RPC (6.x-2.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Operations
pl: Czynności

en: Reset
pl: Przywróć

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Import
pl: Importuj

en: Vocabularies
pl: Słowniki

en: Node types
pl: Rodzaje zawartości
