Up RPC (6.x-2.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Import
sl: Uvozi

en: Vocabularies
sl: Besedišča
