Up RPC (6.x-2.0-alpha3) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Import
az: İmport

en: Vocabularies
az: Lüğətlər
