Up RPC (6.x-2.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Vocabularies
bo: སྤྱི་མིང

en: Node types
bo: ཚིགས་ཚེག་གི་རིགས།

en: Importing
bo: ནང་འདྲེན་བྱེད་བཞིན་པའི་སྒང་།
