Up RPC (6.x-2.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Settings
cs: Nastavení

en: Vocabularies
cs: Slovníky

en: Node types
cs: Typy obsahu

en: Importing
cs: Probíhá import
