Up RPC (6.x-2.0-alpha3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Reset
is: Endursetja

en: Settings
is: Stillingar

en: Import
is: Flytja inn

en: Vocabularies
is: Flokkunarhugtök
