Up RPC (6.x-2.0-alpha4) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Reset
da: Gendan

en: Settings
da: Indstillinger

en: Import
da: Importér

en: Vocabularies
da: Ordforråd

en: Node types
da: Indholdstyper

en: Importing
da: IMport

en: Processed @current out of @total.
da: Har importeret @current af @total.
