Up RPC (6.x-2.0-alpha4) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: Import
et: Impordi

en: Vocabularies
et: Sõnastikud

en: Node types
et: Sisutüübid
