Up RPC (6.x-2.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Reset
eu: Garbitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Import
eu: Inportatu

en: Vocabularies
eu: Hiztegiak

en: Node types
eu: Nodo motak

en: Importing
eu: Importatzen
